Kampania

#kiedyostatnio

Kiedy ostatnio się badałaś? Kiedy ostatnio się badałeś? Kiedy ostatnio Twoje zdrowie było dla Ciebie priorytetem? Czy wiesz, że badania profilaktyczne powinno się robić przynajmniej raz w roku, niezależnie od wieku?

Serce powinno zdrowo bić!

Serce - właściwości: pompuje życie, rządzi układem krwionośnym, kontroluje przepływ krwi przez tkanki.

Nie toleruj nietolerancji pokarmowej!

Właściwości nietolerancji pokarmowej: nieprawidłowa odpowiedź immunologiczna po spożyciu jakiegoś produktu; przypomina alergie; jej wykrycie i leczenie znacznie poprawia jakość życia.

Tarczyca – królowa metabolizmu

Właściwości tarczycy: skutki zaburzeń jej pracy oddziałują na cały organizm, a tym samym na jakość życia; jest gruczołem wydzielającym do krwi hormony, które odpowiedzialne są za prawidłowe funkcjonowanie wielu procesów; chorób tarczycy nie wolno lekceważyć.

Cukier powinien być w normie!

Cukier – właściwości: znany przez każdego, dla zdrowia niekoniecznie słodki, powoduje wiele poważnych chorób, z których najpopularniejsza jest cukrzyca.

Partner medyczny

Centrum Rehabilitacji Kompleksowej to firma medyczna, realizującą zadania w ramach profilaktyki, diagnostyki i specjalistycznego leczenia pacjentów. Badania i opieka medyczna mają charakter kompleksowy i obejmują działania z zakresu ogólnej kontroli stanu zdrowia, a także dedykowanych, szczegółowych analiz, uwzględniających wiek pacjentów, czy też ukierunkowanych na ocenę konkretnych parametrów. CRK gwarantuje szybki dostęp do badań laboratoryjnych oraz specjalistycznych konsultacji w ponad 1500 placówek, zlokalizowanych na terenie całej Polski.